Doprava a platba

Spůsob dopravy

Dopravu v našem internetovém obchodě zajišťujeme ve spolupráci se společností Zásilkovna s.r.o. následujícími způsoby:

  • Doručení na výdejní místo – systém je velmi jednoduchý a praktický, díky kterému si v objednávce vybíráte výdejní místo ve Vašem blízkém okolí pro vyzvednutí Vámi objednaného / zakoupeného zboží. Nemusíte na nikoho čekat a zboží si vyzvednete kdykoliv Vám vyhovuje v době otevíracích hodin Vámi zvolené provozu. Zásilka Vám je většinou doručena na výdejní místo v následující pracovní den od vyexpedování z našeho skladu. Tato služba v našem internetovém obchodě je zdarma (Při objednávce do 170 Kč je služba zpoplatněna v hodnotě 66 Kč).
  • Kurýrní společnost – společnost Zásilkovna s.r.o. má nasmlouvaných několik kurýrních společností a díky tomu Vám umíme po odeslání objednávky z našeho skladu velmi rychle a efektivně doručit Vámi objednané zboží na adresu, kterou zadáváte v objednávce jako Dodací adresa. Tato služba je v našem internetovém obchodě zdarma (Při objednávce do 170 Kč je služba zpoplatněna v hodnotě 119 Kč).
  • Osobní odběr – v případě, že si chcete brýle vyzkoušet osobně, můžete tak učinit v Topolčanech, kde najdete náš exkluzivní showroom. Nejde však o klasickou prodejnu s otevíracími hodinami. Setkání v našem showroomu si můžete domluvit na telefonním čísle +421 949 864 765, e-mailové adrese obchod@belvoirco.cz nebo prostřednictvím zprávy na našich sociálních sítích – Instagram a Facebook.

Spůsob platby

Platbu v našem internetovém obchodě můžete provádět následujícími způsoby:

  • Dobírka – po zvolení platby na dobírku platíte za objednávku až při přebírání objednaného zboží. Platbu provádíte v hotovosti nebo platební kartou, pokud to provoz nebo kurýrní společnost umožňuje. Tento způsob platby je v našem internetovém obchodě zpoplatněn v ceně – 25 Kč.
  • Platba kartou – platbu kartou provozujeme ve spolupráci se společností Besteron s.r.o. . Platbu uskutečňujete při uzavírání objednávky, kterou potvrzujete provedením platby. Platbu kartou nezpoplatňujeme.

Scroll to top