Jaké sluneční brýle na pláž? Máme pro tebe 5 tipů

Plánujete dovolenou na pláži? Dnes máme možnost vybrat si dovolenou rychle a jednoduše prostřednictvím různých portálů, kde umíme najít vše, co hledáme na jednom místě. Když najdeme vysněné místo, kde si chceme odpočinout, přichází na řadu myšlenka, co všechno si chceme se sebou sbalit.

Sluneční brýle na letní dovolené určitě nesmí v seznamu chybět. Je pochopitelné, že nákup správného typu slunečních brýlí může být matoucí. Máme často tendenci posuzovat naše brýle jako příliš přehnané nebo naopak poddimenzované pro plážový styl. Proto nabízíme průvodce pro výběr vhodných plážových brýlí, které budou vyhovovat vám a vašemu stylu!

1. Kulaté brýle

Kulaté stylové retro sluneční brýle Lennon v černém provedení a černými čočkami s ochranou UV400 pro pány i dámy.

Kulaté sluneční brýle jsou momentálně extra lákavým kouskem, jelikož vypadají skutečně elegantně s jakýmkoli typem oblečení. A co je nejlepší, k bikinám jsou opravdu jako stvořené.

Vypadají skvěle na hranatých tvářích, bez ohledu na to, zda zrovna nosíte dlouhé nebo krátké plážové šaty, bikiny, šortky s tílkem – kulaté sluneční brýle skutečně vyzvednou Váš styl a záběry z dovolené.

2. Klasický styl Clubmaster

Styl inspirován 60. léty, ztělesňuje intelektuální vážnost s nekonvenčním rámem a výrazným tvarem čočky.

Určitě jsou nezbytností pro každého, kdo rád experimentuje se svým vzhledem a také se budou hodit k jakémukoli stylu oblečení!

3. Malé oválné brýle

Retro styl je zpátky, tak nemůžeme vynechat ani tento typ. Tyto brýle vypadají fantasticky opravdu na každém typu obličeje!

4. Čtvercové brýle

Abychom nezmiňovali jen kulaté či oválné tvary a rádi byste nosili i něco jiného, jste jen malý krok od toho, abyste skutečně vynikli mezi ostatními! Skvělou volbou budou v tomto případě velké černé brýle s velkými hranatými čočkami. Určitě byste jim měli dát šanci!

5. Bezrámové obdélníky

Za lehké brýle do horkého počasí na pláži v podobě bezrámových brýlí dáme klidně ruku do ohně. Jsou jednoduché, stylové a doplní Váš bezvadný plážový outfit. Navíc, pokud si vyberete obdélníkový tvar, budete vlastníkem žhavého trendu léta 2021.

Při výběru brýlí na dovolenou nezapomeňte na to, že vaše oči budou vystaveny slunečnímu záření možná víc než obvykle. Jakékoli brýle si již vyberete, dbejte na to, aby měly ochranný filtr UV400 a vy jste se v nich cítili pohodlně.

Sluneční brýlebudete potřebovat někdy odložit a proto je dobré, abyste u sebe měli ochranné pouzdro kam můžete své brýle schovat. Berete-li si na dovolenou více oblíbených kousků a chcete, aby cestu přežili v bezpečí, můžete zvolit velké pouzdro pro více kusů slunečních brýlí. Takovým jednoduchým řešením budete mít u sebe všechny své oblíbené kousky na jednom místě. Jelikož na dovolené používáme různé opalovací krémy a oleje, může se stát, že si rukama brýle zamažeme. Tehdy je dobré, pokud máte v pouzdře odložený i čistící hadřík a čistič na brýle. S koupí brýlí od Belvoir&Co máte ochranné pouzdro a hadřík grátis ke všem modelům.


TEXT: Dominika Daňovičová, Červenec 2021

Sleduj nás:

Napsat komentář

Scroll to top