O nás

Módní trh v oblasti slunečních brýlí a brýlí na počítač je velmi rozmanitý, neustále se mění a nabízí širokou škálu různých modelů. My jsme se rozhodli, že přineseme na Slovensko a do České republiky kvalitní brýle z Velké Británie, které jsou specifické svým stylovým designem a za dostupné ceny. Hlavním pilířem značky jsou stylové sluneční brýle a brýle na počítač, které splňují nejnovější světové trendy, s velkým důrazem na kvalitu a styl.

“Obchodní společnost Eren Company s.r.o. působí na Slovensku od roku 2018 a podepsáním exkluzivní smlouvy o zastoupení dne 01. 05. 2020 se naše společnost stala oficiálním výhradním distributorem společnosti Belvoir&Co Limited pro Slovensko a Českou republiku. Následně na to jsme 01. 06. 2020 spustili oficiální prodej brýlí této značky”

Společnost Belvoir & Co Limited z Velké Británie založili dva bratři Deklan Vines a Brad Vines v roce 2015. Od té doby neustále inovují a zviditelňují značku po celém světě. Jejich produkty si našly zákazníků již ve více než 94 zemích a aktuální mají obchodní zastoupení v 15 zemích. Se svými produkty značky Belvoir & Co jsou nejrychleji rostoucí společností ve svém segmentu. O tom, že Belvoir & Co není jen obyčejná značka, svědčí i fakt, že je velmi populární mezi známými osobnostmi jako jsou Cristiano Ronaldo, Neymar či Roberto Firmino, kteří si ji velmi oblíbili a pomohly jí v růstu.

O to víc jsme rádi, že jsme její součástí a můžeme přinášet nejnovější kousky i na náš trh. Neustále pracujeme na tom, abychom značku posouvaly vpřed a uspokojily potřeby našich zákazníků. Chceme být k našim zákazníkům co nejblíže, a proto jsme v květnu 2021 otevřeli náš první showroom, kde si můžeš brýle vyzkoušet i osobně.


Naším cílem je Vám co nejvíce přiblížit produkty značky Belvoir & Co se zárukou pohotového, vždy vstřícného a kvalitního servisu.

Jednatel společnosti Eren Company s.r.o., Róbert Novotný.

Scroll to top