Showroom

V roce 2021 jsme přišli s novinkou, která Vám ještě více usnadní výběr těch nejideálnějších brýlí pro tebe. Jelikož brýle jsou velmi specifický módní doplněk někdy je třeba, aby si jejich budoucí majitel vyzkoušel. Rozhodli jsme se vytvořit místo, které bude tuto možnost nabízet. V Topolčanech jsme tak otevřeli náš první showroom, ve kterém najdeš všechny dostupné modely našich slunečních brýlí a brýlí na počítač. Máš tak možnost osobně přijít a vyzkoušet si jakýkoliv dostupný model. V případě, že je třeba brýle upravit a přizpůsobit tak, aby ti správně seděli jsme tady pro tebe a na místě ti víme tuto úpravu udělat.

Kde nás najdeš

Nacházíme se na adrese Štúrova 4653/13 v Topolčanech nad kavárnou InCuple. Náš showroom má exkluzivní charakter a jeho návštěva je možná IBA po telefonické nebo mailové dohodě, případně přes naše sociální sítě. Dohodneme si čas, který ti nejvíce vyhovuje a potom si můžeš u nás pohodlně vyzkoušet brýle, které se ti líbí. Nabídneme ti i malé osvěžení a příjemná atmosféra je zárukou tvého komfortu.

Pokud si z okolí Topoľčian a chceš přijít objednané brýle vyměnit, můžeš tak učinit také v našem showroomu, kde ti rádi poradíme s výběrem správných brýlí. Nezapomeň však přinést původní brýle v původním balení a doprovodné dokumenty, které najdeš v sekci výměna zboží.  

Těšíme se na naše osobní setkání

Scroll to top